^Do góry

 • ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi

  Mobilna kasa fiskalna online z dotykową, kontekstową klawiaturą zapewniającą intuicyjną obsługę. ELZAB K10 ONLINE BT/ WiFi to kolejna kasa z najpopularniejszej na rynku linii mobilnych kas dotykowych ELZAB K10. Dedykowana zarówno do pracy stacjonarnej jak i w terenie, w usługach oraz małych placówkach handlowych. Uniwersalna, nowoczesna, solidna.

 • FAREX ONline PRO 300

  Kasa fiskalna PRO 300 z linii Farex ONline to mobilna, mała i lekka kasa o wielkich możliwościach. PRO 300 jest jednym z pierwszych urządzeń na polskim rynku, które spełnia wymogi nowych przepisów dla kas fiskalnych online. Kasa Farex ONline PRO 300 zapewnia transfer danych fiskalnych zarówno przy użyciu sieci LAN (tzw. Internet stacjonarny z łączem Ethernet), jak i GSM (Internet mobilny przy użyciu karty SIM)..

 • POSNET ERGO ONLINE

  Jedna z najbardziej popularnych kas fiskalnych na rynku Posnet ERGO teraz dostępna w wersji ONLINE. Urządzenie, dzięki modułowej konstrukcji, zapewnia użytkownikowi swobodę wyboru między przewodowym lub bezprzewodowym połączeniem z Centralnym Repozytorium Kas (CRK).

Facebook

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 7

Wczoraj 4

W tym tygodniu 35

W tym miesiącu 114

Ogólnie 20868

PLIKI DO POBRANIA:

 1. Zawiadomienie o rozpoczęciu ewidencji sprzedaży na kasie fiskalnej   pdf

 2. Zgłoszenie/aktualizacja przez podatnika danych dotyczących kasy pdf

 3. Wniosek o zwrot kosztów za zakup kasy rejestrującej pdf

 4. Wniosek o dokonanie odczytu kasy rejestrującej pdf

Copyright © 2013. F.H.U. BONUS Włocławek, ul. Nowcy 30. Tel. 502 374 551, 793 150 152  Rights Reserved.